Gospoda pod Wesołym Pomorzaninem


Witamy Państwa w Gospodzie pod Wesołym Pomorzaninem w Swołowie.

Wszystkie, małe i duże, wypowiedziane przez Państwa życzenia spełnimy my i nasi pracownicy. Pozwólcie Państwo, abyśmy dobrym jedzeniem i miłą obsługą uprzyjemnili Wam chwile spędzone w naszej Gospodzie.

Jeżeli będziecie mieli jakieś życzenia, wskazówki, które pozwolą nam udoskonalić pracę naszą i naszego personelu, kontaktujcie się z kierownictwem lokalu.

Marek i Tamara


Gospoda pod Wesołym Pomorzaninem zaprasza wszystkich głodnych i spragnionych na dania kuchni polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni regionalnej. Naszą specjalnością są m.in.: kaczka z jabłkami, kartacze na gęsinie, ręcznie lepione pierogi, świeże sałatki i surówki.

Wszystkie potrawy przyrządzane są ze świeżych składników, na miejscu i na zamówienie klienta.

Gospoda przyjmuje grupy zorganizowane i wycieczki (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail). Organizujemy imprezy i przyjęcia na zamówienie (wesela, komunie, bankiety, uroczystości rodzinne i spotkania biznesowe), a także obsługę gastronomiczną szkoleń. jesteśmy w stanie przygotować wszystko, pod warunkiem, że zostaniemy wcześniej zawiadomieni.

Dla spragnionych serwujemy wiele gatunków piwa: Irlandzkie, Krajan Specjal, Miłosław, Armagedon, Fortuna Czarne, Tyskie, a także wino z beczki, drinki, soki owocowe i kompoty.

 

Kontakt:
tel. 606 383 971
tel. 660 717 433
e-mail:
www.gospoda.swolowo.pl

Strona internetowa została wykonana dzięki funduszom Unii Europejskiej. Copyright © 2006 - 2017, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku